RESORT JIRNY

PRODEJ UKONČEN

Prodej novostaveb nízkoenergetických řadových rodinných domů s vlastní zahradou a garáží. Jedná se o nadstandardně řešené, úsporné rodinné důmy o velikosti 169 až 174 m2, dispozici 5+kk a zahradou o velikosti 301 m2, splňující požadavky náročného klienta. Důmy se nachází v neprůjezdné (slepé) ulici, tedy klid a soukromí je zaručeno. Vše v blízkosti Klánovického lesa.

Na domy byly použity materiály nejvyšší kvality od renomovaných českých i zahraničních dodavatelů. Rodinné domy nabízí nejvyšší nároky dnešního moderního a hlavně rodinného bydlení. Jedná se zejména o řízené větrání s rekuperací tepla, solární ohřev teplé užitkové vody, moderní a ekonomické podlahové vytápění, zabezpečovací zařízení s možností napojení na pult centrální ochrany, praktický centrální vysavač, elektrická garážová vrata s dětskou pojistkou, moderní posuvné terasové dveře, přípravu řešení inteligentních předokenních žaluzií s ochranou před nepřízní počasí a mnoho dalšího. Nabízíme možnost výběru podlahový krytin, obkladových materiálů včetně sanitární keramiky.

Okolí vybízí k procházkám, sportování, odpočinku a dokonce i rybolovu. V obci Jirny se nachází veškerá občanská vybavenost, zejména základní škola a připravovaná výstavba nové devítileté základní školy, mateřská škola, žádaná poliklinika odborných i praktických lékařů vč. dětského oddělení, potraviny, domácí řeznictví, restaurace a sportoviště. Obec má výbornou dopravní dostupnost do Prahy, autobusové linky vč. nočních spojů a blízké vlakové nádraží.

FOTOGALERIE

FOTOGALERIE DOKONČENÉ VÝSTAVBY

NADSTANDARD

NADSTANDARDNÍ VYBAVENÍ
 • Nízké náklady na vytápění

  Díky dobře zvoleným materiálů z vysokým odporem tepla a dalším technologiím je zaručena maximální úspora na vytápění domu.

 • Rekuperace

  Řízené větrání s rekuperací tepla, považujeme za nutnost pokud požadujeme domov bez bakterií. ALIV II rekuperaci neobsahuje.

 • Podlahové vytápění

  Chytré podlahové vytápění zaručuje ideální nastavení rozložení teplot.

 • Centrální vysavač

  Pro zajištění maximálního pohodlí a komfortu při úklidu je rozveden centrální vysavač do obou pater.

 • Solární panely

  Technologie vysoce účinných polykrystalů, montovaných panelů, umožňuje vysokou efektivitu i při horších světelných podmínkách – například v zimě.

 • Videotelefon

  Ať už jste nahoře či dole, své návštěvy vždy jasně uvidíte.

FOTOGALERIE

FOTOGALERIE PRŮBĚHU VÝSTAVBY