null

PŘEDSTAVENÍ

REZIDENCE LUČNÍ

Projekt výstavby devítí nízkoenergetických chytrých rodinných domů s dostatečnou zahradou, terasou a garáží pro dvě vozidla. Jedná se o nadstandardně řešené rodinné vily s úsporným provozem, jejichž užitná plocha se pohybuje od 277 do 309 m2, a o pozemky v oblíbené výměře v rozsahu 719 až 797 m2. Snažíme se plnit přání našich klientů.

 

Na domy budou použity materiály nejvyšší kvality od renomovaných českých i zahraničních dodavatelů. Rodinné domy splňují nejvyšší nároky dnešního moderního, rodinného a hlavně zdravého bydlení.

 

Jedná se zejména o řízené větrání s rekuperací tepla, solární ohřev teplé užitkové vody, moderní a ekonomické podlahové vytápění, zabezpečovací zařízení s možností napojení na pult centrální ochrany, praktický centrální vysavač a mnoho dalšího. U těchto domů přicházíme s novinkou, která aktuálně budí největší pozornost, a to chytrou domácnost. Veškeré výše uvedené vybavení a mnoho dalšího lze ovládat pomocí chytrého telefonu a nejen to. Dům pozná, který člen rodiny právě přišel do domu a dle toho přizpůsobí atmosféru v příslušeném pokoji.

CHYTRÁ DOMÁCNOST

POHODLNĚJI UŽ TO NEJDE

Společně s výstavbou Rezidence Luční se společnost CYCLUS RESORT, s.r.o. rozhodla domy plně automatizovat. Můžete tak ovládat veškeré vybavení domu pomocí svého chytrého telefonu a to odkudkoliv. Zvolený chytrý systém dokáže rozlišit i příchozího obyvatele domu a dle toho navolit tu správnou atmosféru, vytápět příslušný pokoj nebo automaticky zastínit nevyužívané pokoje a mnoho dalšího. Jedná se o revoluci v pohodlném bydlení.

 

Společně s pohodlím si můžete užívat i pocit bezpečí. Návštěvníky také vidíte na svém chytrém telefonu, při odchodu z domu automaticky zatáhne předokenní žaluzie, dokáže kontrolovat spuštěné přístroje i po vašem odchodu.

 

Také úspora domu opět stoupá. Po odchodu dům vypne veškerá nepotřebná osvětlení, ztlumí vytápění dokonce přizpůsobí chod rekuperace.

Ovládání garážových vrat

Vjezdová brána

Dálkově ovládaná markýza

Dálkové ovládaní vytápění

Videotelefon odkudkoliv

Automatické předokenní žaluzie

PROHLÉDNĚTE SI DOMY

ŽÁDNÝ NEBUDE STEJNÝ!

Vila 01

Dispozice: 5+kk
Výměra pozemku: 797 m2
Plocha domu: 257 m2
Plocha terasy I: 29,7 m2
Plocha terasy II: 33,5 m2
Celková plocha:  320,2 m2
Cena: Prodáno
Půdorys v PDFProhlédnout výstavbu

Vila 02

Dispozice: 5+kk
Výměra pozemku: 728 m2
Plocha domu: 267 m2
Plocha terasy I: 34,3 m2
Plocha terasy II: 64,9 m2
Celková plocha: 366,2 m2
Cena: 18 741 700 Kč
Půdorys v PDFProhlédnout výstavbu

Vila 03

Dispozice: 5+kk
Výměra pozemku: 749 m2
Plocha domu:  244 m2
Plocha terasy I: 28,6 m2
Plocha terasy II: 68,8 m2
Celková plocha: 341,4 m2
Cena: 17 486 035 Kč
Půdorys v PDFProhlédnout výstavbu

LOKALITA

VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST

Lokalita byla pečlivě vybrána. Okolí Klánovického lesa přímo vybízí k procházkách, sportování nebo naopak odpočinku nebo třeba k rybolovu. V obci Jirny se nachází veškerá občanská vybavenost, zejména nově budovaná devítiletá základní škola, mateřská škola, žádaná klinika odborných, praktických i dětských lékařů. Samozřejmostí jsou potraviny, domácí řeznictví, restaurace a sportoviště. Obec má výbornou dopravní dostupnost do Prahy, autobusové linky včetně nočních spojů a také blízké vlakové nádraží.