O NÁS

DOVOLTE NÁM SE PŘEDSTAVIT

Společnost CYCLUS RESORT, s.r.o. se specializuje na výstavbu nadstandardně řešených rodinných, vilových domů.

Investuje vlastní prostředky do nákupu pozemků ve vybraných lokalitách a následnou výstavbou domů.

Díky svým silným partnerům je společnost CYCLUS RESORT, s.r.o. stále o krok napřed, před svou konkurencí, ať již technologiemi, moderním designem nebo komplexním servisem.

PRIORITY SPOLEČNOSTI

MŮŽEME ZARUČIT

ÚSPORA

NÍZKOENERGETICKÉ ŘEŠENÍ DOMU

TECHNOLOGIE

VŽDY NADSTANDARD

Porotherm 44 T Profi

Broušený cihelný blok s minerální izolací, byl zvolen především pro svůj tepelný odpor 6,67 m2K/W. Samotný blok je doporučen pro výstavbu pasivních domů. Otvory v cihlách jsou již ve výrobě vyplněny hydrofobizovanou minerální vatou (voda po ní stéká).

Centrální vysavač

Nezbytný pomocník v domácnosti, který nejde vidět ani slyšet. Rozvody jsou v každém patře, pohodlně proto dosáhnete do každé místnosti. Značka Electrolux se vyznačuje vysokým výkonem a výbornou filtrací, s využitím samočistícího pohyblivého filtračního vaku.

Stříkaná izolace

Výborná pro svou hlukovou a tepelnou izolaci. Aplikace snižuje náklady na vytápění až o 70%. Nechutná hlodavcům ani škůdcům a zabraňuje tvorbě plísní, je tedy vytvářeno zdravé prostředí. Díky své struktuře buněk v zimě váš domov ohřívá a v létě zase ochlazuje.

Videotelefon

Pomocník, který se postará o pohodlí obyvatel domu, ale předevsím se také jedná o výrazný bezpečnostní prvek každého objektu. Pro zajištění maximálního pohodlí je videotelefon instalován do každého patra domu nebo vily.

CHYTRÁ DOMÁCNOST

POHODLNĚJI UŽ TO NEJDE

Společně s výstavbou Rezidence Luční se společnost CYCLUS RESORT, s.r.o. rozhodla domy plně automatizovat. Můžete tak ovládat veškeré vybavení domu pomocí svého chytrého telefonu a to odkudkoliv. Zvolený chytrý systém dokáže rozlišit i příchozího obyvatele domu a dle toho navolit tu správnou atmosféru, vytápět příslušný pokoj, automaticky zastínit nevyužívané pokoje nebo i přizpůsobit barvu osvětlení a mnoho dalšího. Jedná se o revoluci v pohodlném bydlení.

 

Společně s pohodlím si můžete užívat i pocit bezpečí. Návštěvníky také vidíte na svém chytrém telefonu, při odchodu z domu automaticky zatáhne předokenní žaluzie, dokáže kontrolovat spuštěné přístroje i po vašem odchodu.

 

Také úspora domu opět stoupá. Po odchodu dům vypne veškerá nepotřebná osvětlení, ztlumí vytápění dokonce přizpůsobí chod rekuperace.

Ovládání garážových vrat

Vjezdová brána

Dálkově ovládaná markýza

Dálkové ovládaní vytápění

Videotelefon odkudkoliv

Automatické předokenní žaluzie

ZDRAVÍ

TO JEDINÉ CO SI NEKOUPÍME

BEZPEČNOST

POCIT BEZPEČÍ, KLIDNÝ SPÁNEK

Rekuperace

Řízené větrání s rekuperací tepla lze označit jako nejúčinnější způsob jak zvýšit kvalitu vzduchu v domě. Doporučuje se zejména pro alergiky a lidi s dechovými potížemi. Jako příjemný bonus následuje úspora energie za vytápění.

Elektronické zabezpečení

Zabezpečovací zařízení s možností napojení na centrální pult ochrany. Jablotron je špička na českém trhu v oblasti zabezpečení. Systém nabízí mnoho nástaveb je profesionální a především jednoduché na ovládání.

Porotherm T profi

Další důvod proč padla volba právě na cihlu Porotherm T profi je jeho výborná paropropustná vlastnost. Společně s vhodnou omítkou veškeré páry postupně propouštěny mimo dům. Je tak zajištěno, že v kritických místech nevzniknou plísně.

Předokenní žaluzie

Nejenom výborným cloněním slunečního světla, ale také jako jednu z ochraných pomůcek proti vloupání lze předokenní žaluzie označit. Společně se zabezpečovacím zařízením se o svůj majetek již nemusíte bát.